| Height: | 940 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Depth: | 440 mm |
| Seat height: | 470 mm |
| Material of seat: | rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Color: | Dle vzorníku |
| Material Specification: | Bukové dřevo |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | Na objednávku |
LORY 415
Unfortunately there is no product description.
