| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 940 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Sedák: | rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
LORY 415
Bohužel produkt nemá žádný popis.
