| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 980 mm |
| Weight: | 6 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Seat height from ground: | 480 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Material of seat: | Dřevo, rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
MONTANARA 41 B
Unfortunately there is no product description.
