| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 980 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 490 mm |
| Výška sedáku od země: | 480 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Dřevo, rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
MONTANARA 41 B
Bohužel produkt nemá žádný popis.
