| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 870 mm |
| Weight: | 11 kg |
| Depth: | 590 mm |
| Seat height from ground: | 470 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 580 mm |
| Availability: | For Order |
OPERA BOHEME 49 ER
Unfortunately there is no product description.
