| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 11 kg |
| Hloubka: | 590 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 580 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
OPERA BOHEME 49 ER
Bohužel produkt nemá žádný popis.
