| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 1050 mm |
| Weight: | 6 kg |
| Depth: | 460 mm |
| Seat height from ground: | 730 mm |
| Finish: | Moření dle vzorníku |
| Material of seat: | Dřevo, rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | For Order |
ROMA 42 LJ
Unfortunately there is no product description.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
