| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 1050 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 730 mm |
| Povrchová úprava: | Moření dle vzorníku |
| Sedák: | Dřevo, rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE ROMA 42 LJ
Bohužel produkt nemá žádný popis.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |
