| Material: | ocel, hliník, plastové regulace |
|---|---|
| Colour: | stříbrná RAL 9006, aluminium |
| Minimum height: | 680 mm |
| Weight: | 25 kg |
| Maximum Load: | 80 kg |
| Stroke speed: | 20 |
| Lifetime: | 10000 |
| Availability: | For Order |
TABLE FRAMES T1
Electrically adjustable height design with a modern design, easy assembly and comfortable individually adjustable table height. Adjustable width (1100 – 1700 mm) and height (680 – 1140 mm).
Elektricky výškově stavitelná konstrukce s moderním designem, snadnou montáží a komfortním individuálním nastavením výšky stolu. Nastavitelná šířka (1100 – 1700 mm) a výška (680 – 1140 mm).

