| Materiálové provedení: | ocel, hliník, plastové regulace |
|---|---|
| Barva: | stříbrná RAL 9006, aluminium |
| Minimální výška: | 680 mm |
| Hmotnost kg: | 25 kg |
| Nosnost: | 80 kg |
| Rychlost zdvihu: | 20 |
| Životnost: | 10000 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
STOLOVÉ KONSTRUKCE T1
Elektricky výškově stavitelná konstrukce s moderním designem, snadnou montáží a komfortním individuálním nastavením výšky stolu. Nastavitelná šířka (1100 – 1700 mm) a výška (680 – 1140 mm).

