| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 910 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Sedák: | Dřevo,mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 420 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ARTE NUOVA 40 G
Bohužel produkt nemá žádný popis.
