| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 1070 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška sedáku od země: | 800 mm |
| Čalounění: | Čalounění a moření dle vzorníku |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE CORINNE 490 EI
Bohužel produkt nemá žádný popis.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |
