| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 325 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Výška sedáku od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Šířka: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Cube 1401
Barová židle s čalouněným sedákem Cube 1401.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




