| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 325 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Výška sedáku od země: | 500 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | bílá, černá, chrom, satin |
| Šířka: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Cube 1403
Barová židle s čalouněným sedákem Cube 1403.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






