| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 18 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 790 mm - 830 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm - 350 mm (dle druhu sedáku ) |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Galaxy 4836
Barová židle Galaxy 4836 s možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |







