| Barva: | transparentní/ mléčná, modrá, červená, hnědá, kouř |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,3 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | metakrylát |
| Průměr nohy: | 16 mm |
| Šířka: | 510mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1186
Barová židle s plastovým sedákem Kuadra 1186.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |








