| Barva: | bělený dub, wenge, ebano, zebrano, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Výška sedáku od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Sedák: | dýhovaná překližka |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1326
Barová židle s dýhovaným sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




