| Barva: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Výška sedáku od země: | 780 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 420 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 4408_F
Otočná barová židle s čalouněním z pravé nebo regenerované kůže.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




