| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge, černá |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Kostra / rám: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Výška sedáku od země: | 780 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | satin |
| Sedák: | dýhovaná překližka |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 4429
Otočná barová židle s dýhovaným sedákem Kuadra 4429.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



