| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 970 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
CORINNE 490 E
Bohužel produkt nemá žádný popis.
