| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
JEANNE 420
Bohužel produkt nemá žádný popis.
