| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 880 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Sedák: | Ratan |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
MARIE 42 M
Bohužel produkt nemá žádný popis.
