| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 1060 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Sedák: | Ratan |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
NELSON 45 F
Bohužel produkt nemá žádný popis.
