| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 560 mm |
| Výška sedáku od země: | 490 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
OPERA AIDA 49 L
Bohužel produkt nemá žádný popis.
