| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 570 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
OPERA CASTA 49 G
Bohužel produkt nemá žádný popis.

