| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 490 mm |
| Kostra / rám: | kovová |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 890 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 2 ks |
| Povrchová úprava: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, barva pro |
| Sedák: | kov |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Serenella 1765
Celokovová židle s područkami.
