| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
SILLA 472 A
Bohužel produkt nemá žádný popis.

