| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 940 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Sedák: | Dřevo, mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
SILVANA 42 H
Bohužel produkt nemá žádný popis.
