| Materiál: | Jekl, Litinová základna, Litinový kříž |
|---|---|
| Barva: | Černá, Ostatní barvy dle RAL za příplatek |
| Výška: | 730 mm |
| Rozměr základny: | 400x800 mm |
| Rozměr jeklu: | 80x80 mm |
| Maximální rozměr stolové desky: | 1800x900 mm |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Určení: | Interiér |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | ALUPRESS DESIGN |
Stolové podnože BCI 1723-1-80×40
Centrální stolová podnož BCI 1723-1-80×40 od ALUPRESS DESIGN.
Centrální stolová podnož BCI 1723-1-80×40 od nás ALUPRESS DESIGN. Patří do jedné z našich nejdůležitějších kolekcí a to BCI. Kolekce BCI nabízí spoustu stejně ikonických alternativ, ze kterých si lze vybrat.
Podnož BCI 1723-1-80×40 v moderním designu, která se skvěle hodí do veřejných prostor, ale zároveň do domácností, když si chcete prostor obohatit. Je možné si vybrat různé barvy dle RAL a i výšky.
Elegantní litinová základna s ocelovým profilem 2x 80×80 mm a litinovým křížem. Standardní barvou konstrukce je černá, ale lze barvu změnit dle RAL za příplatek.
Klíčové vlastnosti tohoto výrobku:
+ Stabilní provedení
+ Široký výběr typů
+ Moderní design
+ Možnost různých barev dle RAL
+ Možnost výroby různých výšek
+ Vysoká nosnost
+ Široké možnosti využití
Minimální objednávka 5 kusů – neplatí pro oborové a velkoobchodní zákazníky.
Základní cena: 4.484,- Kč bez DPH/1 ks
Velkoobchodní cena: 3.139,- bez DPH/1 ks
