| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 490 mm |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
TILDE 473 D
Bohužel produkt nemá žádný popis.
