| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Ratan nebo čalounění |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
VENEZIA 42 A
Bohužel produkt nemá žádný popis.
