| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 810 mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Hloubka: | 420 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Sedák: | Překližka |
| Šířka: | 390 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
YARD 446 C
Bohužel produkt nemá žádný popis.
