| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Hloubka: | 450 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Sedák: | Překližka |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
YORK 446 B
Bohužel produkt nemá žádný popis.
