| Materiálové provedení: | polykarbonát |
|---|---|
| Barva: | zlatá/transparentní, kouřová/transparentní, bílá/t |
| Výška: | 790 |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 580 mm |
| Kostra / rám: | plast |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Šířka: | 540 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ŽIDLE Miss you 610
Celoplastová židle Miss you 610.





