| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 990 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 510 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Sedák: | rýžová tráva, čalounění |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ANTICA 493
Bohužel produkt nemá žádný popis.
