| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 450 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Sedák: | Dřevo,mořská tráva, čalounění |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ARTE POVERA 40 S
Bohužel produkt nemá žádný popis.
