| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 870 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Překližka, rýžová tráva, mořská tráva, žitná tráva |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ATENA 42 Q
Bohužel produkt nemá žádný popis.
