| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 920 mm |
| Hmotnost kg: | 8 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 540 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
DEA 47 UP
Bohužel produkt nemá žádný popis.
