| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 900 mm |
| Hmotnost kg: | 8 kg |
| Hloubka: | 510 mm |
| Výška sedáku od země: | 440 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
SILLA 472 AP
Bohužel produkt nemá žádný popis.
