| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 930mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Ratan nebo čalounění |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
TEQUILLA 40 F
Bohužel produkt nemá žádný popis.
