| Dřevo: | Buk |
|---|---|
| Výška: | 1140/1000 mm |
| Hloubka: | 545 mm |
| Šířka: | 470 mm |
| Výška sedáku: | 800/660 mm |
| Hmotnost: | 8,1/7,6 kg |
Barová židle Tulip. 1
Židle Tulip. 1 od Famegu.
Tulipán je jednou z nejoblíbenějších forem barových židlí a stoliček, které se často používají při zařizování bister a kaváren. Kolekce má velmi rozsáhlou rodinu modelů: od překližkových opěradel po celočalouněné, různé tloušťky čalouněného sedáku a židle s područkami nebo bez nich.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



