| Výrobce: | PAPATYA |
|---|---|
| Šířka: | 530 mm |
| Druh výrobku: | Židle |
| Kostra / rám: | Kov |
| Výška: | 800 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Výška sedáku: | 460 mm |
| Průměr nohy: | 17 mm |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
| Určení: | Interiér |
ČALOUNĚNÁ ŽIDLE GLOBE-S ML SOFT
Elegantní a velmi pohodlná židle s čalouněným sedákem a kovovou kostrou.
Židle GLOBE-S ML SOFT plní požadavky na součásný interiérový design. Velký výběr čalounění a barev kovové kostry doladí váš interiér do posledního detailu. Židle je určená jak pro domácnosti, tak pro reprezentativní prostory komerčních prostor a restaurací.

