| Výška: | 1060 - 1180 mm |
|---|---|
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Sedák: | Látka nebo kůže |
| Opěrák: | Síťovina |
| Rám: | Plast |
| Nosnost: | 150 kg |
| Záruka: | 10 let |
Kancelářská židle VICTORY VI 1401
Designová židle VICTORY VI 1401.
Elegantní křivky a štíhlá linie zádové opěry ve spojení s chytře zvolenou sítí dělají z židle Victory vizuální prvek, který oko nepřehlédne. Není to vítězství jen pro vaše záda, ale i pro interiér vaší kanceláře.



