| Materiál: | Ocel |
|---|---|
| Výška: | 710 mm |
| Rozměr základny: | 600 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Maximální rozměr stolové desky: | 1800x900 mm, Ø 1300 mm |
| Síla stolové desky: | Maximálně 24 mm |
| Určení: | Interiér |
| Výrobce: | ALUPRESS DESIGN |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Sklopná stolová podnož Flexi 1
Stolové nohy, podnoží a konstrukce Flexi jsou určeny pro veškeré veřejné a kancelářské prostory, gastro provozy a cateringové firmy, kde je vyžadována úspora místa. Po použití je možné všechny uvedené typy pohodlně složit a tím uspořit prostor.
Stolová konstrukce Flexi 1 umožňuje velmi snadné skladování a manipulaci se stoly díky sklopnému mechanismu, který je patentován. Bezpečné stohování stolů zajišťují plastové nosníky zabraňující poškrábání stolových desek. Minimální rozměr desky je 1200 x 700 mm (zúžená varianta Flexi 1/400 je pro hloubku desky 450 až 550 mm) maximální rozměr desky je 1800 x 900 mm. Je nutno použití stolové desky o minimální tloušťce 24 mm.
Povrchová úprava: chrom, černá, stříbrošedá RAL 9006.
Klíčové vlastnosti Flexi 1:
+ Sklopný mechanismus
+ Pevná a odolná
+ Bežně skladem
+ Možnost koleček pro snadnou manipulaci
+ Český výrobce
+ Výběr z barevných variant
















